Birinci ölüm yıl dönümünde Prof. Dr. Kenan Midilli hakkında paylaşmak istediğiniz duygu ve düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz. Burada yazılanlar bir araya getirilerek bültenimizde yayımlanacaktır.
![](https://www.klimik.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/KENAN-BANNER-4-960x310.png)
Birinci ölüm yıl dönümünde Prof. Dr. Kenan Midilli hakkında paylaşmak istediğiniz duygu ve düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz. Burada yazılanlar bir araya getirilerek bültenimizde yayımlanacaktır.